Masaż liftingujący


Odmładzające techniki masażu stosuję od kilkunastu lat. Moim pierwszym nauczycielem był dr Sergey Shchurevich, znany wirtuoz w środowisku terapeutów twarzy.

Czym jest masaż liftingujący?

Głębokiej pracy na powięziach nauczyłam się od Marie Margo, a dzięki cudownej Joli Wikaryjczyk (Facemodeling Academy) nauczyłam się miękkiej pracy na kościach. Masaż który wykonuję trwa minimum 1,5 godziny, nie ma nic wspólnego z popularnym Kobido i polega na opracowaniu tkanek na odpowiedniej głębokości, uwolnieniu napięć, modelowaniu i delikatnym udrożnieniu przepływu limfy. Opracowuję plecy, kark, brzuch, dekolt, szyję, głowę, twarz i jamę ustną. Czasem wspomagam go tapingiem, pinoterapią, szklanymi bańkami chińskimi, próżnią lub akupunkturą. Nie pracuję schematycznie, a techniki dobieram do potrzeb klienta.

Bardzo ważną częścią usługi jest praca z blizną. Staram się podchodzić do pracy z blizną w sposób całościowy, dlatego wykorzystuję różne techniki, aby osiągnąć jak najlepszy efekt zdrowotny i estetyczny. Pamiętaj, że blizna bardzo często nie dotyka tylko skóry, ale również tkanek położonych głębiej tworząc zrosty, które mogą stanowić ograniczenia ruchomości czy przepływu energii w ciele.

Terapia blizn w moim gabinecie polega na łączeniu następujących technik : akupunktura oraz techniki tkankowe- pinezkowanie, threading, praca manualna, skin needling/mikropunktura, zabiegi próżnią- vacum/vacuum

Blizna nigdy nie zniknie, ponieważ jest to inny rodzaj tkanki, natomiast dobrze opracowana blizna staje się miękka, elastyczna i podobna do skóry otaczającej.

Kiedy warto spróbować masażu liftingującego?Odmładzanie


Kiedy chcesz odjąć sobie kilka lat w naturalny sposób


Relaks


Kiedy chcesz połączyć przyjemne pożytecznym, czyli odmładzanie z relaksacją


I w wielu innych przypadkach


Chesz szybko umówić się na zabieg?

+48 668 266 990


Umówmy się na konsultację czy zabieg, przejdź do podstrony usług i sprawdź co mogę Ci zaoferować.


Sprawdź nasze usługi