Akupunktura


Często w gabinecie słyszę: Pani Arleto, ale na co pomaga ta akupunktura? Odpowiedź jest prosta, tak naprawdę na wszystko.

Czym jest usługa?

Można tutaj przytoczyć wskazania do akupunktury wg WHO, ale w sumie te informacje są na każdej stronie. Dobrze prowadzona akupunktura przybliża do osi tworzenia, pomaga wzmocnić nasze słabe strony, tak żeby nie trzeba było ciągle wykorzystywać tych mocnych (ponieważ może to prowadzić do wyczerpania psychicznego i fizycznego). Nauczyłam się tego, kiedy zaczęłam studiować akupunkturę wg Niebiańskich Pni i Ziemskich Konarów.

 

Akupunktura nie leczy, ale pozwala zmienić energię organizmu, żeby sam wszedł na ścieżkę samouzdrawiania. Akupunktura wyzwala potencjał, który sprawia, że zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą i robić to co jest dla Ciebie ważne. Efektem tego jest poprawa samopoczucia i zdrowienie organizmu. W efekcie prawidłowo prowadzonej terapii pojawia się świadomość, co jest dla nas dobre lub nie. I może to zabrzmi dziwnie, ale dzięki akupunkturze naprawdę można zmienić swoje życie. Czuć się lepiej, doświadczać i żyć w zgodzie z naturą.

Kiedy warto spróbować akupunktury?I w wielu innych przypadkach


Chesz szybko umówić się na zabieg?

+48 668 266 990


Umówmy się na konsultację czy zabieg, przejdź do podstrony usług i sprawdź co mogę Ci zaoferować.


Sprawdź nasze usługi